| Sobolan123 a întrebat:

Sal, vreau sa-mi cumpar un telefon pana in 1000 lei, si ma intereseaza sa faca poze bune, sa aiba blitz, sa mearga net si hot spot si wi fi(adica sa ma pot conecta la netul de acasa prin modem). Ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Anonim00000000000000 a răspuns:

Eu mi-am luat Vodafone Smart Prime 6 si cred ca e destul de bun. Are blitz, 2 camere; de 8 si cea din fata de 2. E alegerea ta!

| claudiosuraj2 a răspuns:

Buna.de curant mi -am luat un Mediacom phonepad s470, sunt fff multumit de el.are camera de 13mp pe spate si 5mp pe fata.cu 2 blitz-uri, si pe fata si pe spate.procesor quad-core 1.3Ghz.memorie interna 8GB si 1GB ram. pozele le face f bn.eu sunt f multumit de el.am rulat si niste jocuri pe el(cum ar fi:gt racing 2, real racing 3)le-a rulat fara lag. funda?happy

| claudiosuraj2 a răspuns:

Apropo eu am achizitionat telefonul din Italia cu doar 129Euro.adik cam 570ron.

| CristinaSNC a răspuns:

E un Samsung Glaxy Grand Prime, are camerele foarte bune, spate 8 si fata 5, am fost interesatta sa il achizitionez dar am auzit ca nu prea i-ar tine bateria, acum nu stiu sigur pentru ca nu l-am avut.

| kapakapa a răspuns:

Allview V1 Viper, camera spate 8, fata 5, are blitz, net merge perfect, are hotspot.E foarte bun si rentabil.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Dacă ai acest buget, nu îți recomand un telefon cu android. Iati un iPhone 5 64GB.Vezi ca fie neverlock. Face poze mai bune decât orice telefon cu android. Am un iPhone 4S de 64gb si face poze mai clare si mai frumoase decât un Samsung Galaxy s4

| TheHobbitHere a răspuns:

Clar Nokia lumia 640 xl. Camera de fata 13 mp, spate 5mp, e foarte rapid si mare, eu il am de cateva saptamani si sunt super multumit de el. Il poti gasi pe eMAG, e aproximativ 1000 lei. Funda?

| AGirlWithDreams a răspuns:

Recomand alview p7 extreme il gasesti pe eMAG la pretul de 899 lei are camera rotativa de 13 megapixeli si 2g 3g

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!