| KingMidas a întrebat:

Sall, am o intrebare...

Am un telefon vancouver Orange. cu android. Astazi s-a stins pe motiv ca era gol adica descarcat complet si cand l-am bagat la incarcat, am asteptat 10 minute dupa l-am porit dar nu se aprinde ecranul adica nici butonul acela de FB nu se aprinde, nici nu vibreaza, dc?

1 răspuns:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Daca ai actul de garantie, te poti duce la acea firma, in mod normal trebuie sa arate o harta cam unde se afla cel mai apropriat shop de la aceea firma.