| pitbullbulterier a întrebat:

Sall am si eu o problema.mi-am cumparat un Vodafone smart mini si cand am umnlat prima oara pe el am deconectat rotirea automata. Acum cand activez rotirea automata nu-mi mai merge. Adica intorc telefonul degeaba ca nu se roteste imaginea

2 răspunsuri:
| byCV9 a răspuns:

Pai rotirea automata merge doar pe net, poze, si unele aplicatii! Nu merge cand esti pe ecranul principal, de exemplu! Sper ca te-am ajutat! Funda!

| LiNnAfLy a răspuns:

Nu functioneaza peste tot dar am si ew aceeasi problema si fara sa dezactivez rotirea automata.......am inteles ca este o problema cu senzorul