| goinadacian a întrebat:

Salut TPU
Mi-am luat Vodafone Smart Mini,si am o problema,nu se mai roteste ecranul, adica cand vad poze si inclin telefonul poza nu se mai roteste.Am activat rotirea automata si tot nu merge. Vreu informatii cum trebuie sa fac, unde trebuie sa intru.
Dau funda pentru raspuns bun.

2 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Cauta prin setari la rotire automata si selecteaza la cate grade sa se roteasca

| Preda_Florynel_1997 a răspuns:

Este din cauza telefonului...am avut si eu unul si avea aceeasi problema.Du-te cu el la garantie.