| pitbullbulterier a întrebat:

Sall am si eu o problema.mi-am cumparat un Vodafone smart mini si cand am umnlat prima oara pe el am deconectat rotirea automata. Acum cand activez rotirea automata nu-mi mai merge. Adica intorc telefonul degeaba ca nu se roteste imaginea
Nu-mi mai merge nici la jocuri adica la cele cu masini

2 răspunsuri:
| JohnyTest a răspuns:

Pai este acolo in optiuni ceva, nu mai stiu cum se numeste, si trebuie sa o bifezi, si ti se va roti, poate nu ti-am fost de mare ajutor, dar asta e. La al meu asa a trebuit sa fac. Nu-ti fa sperante ca o sa mearga, in fine. Sper ca ti-am fost de ajutor!
Bafta!

| StefanAtreides a răspuns:

Am acelasi telefon si aceeasi problema. Daca ai rezolvat intre timp te rog sa imi spui si mie cum. Si eu bifez rotirea automata dar nu functioneaza.