| PompierulNebun a întrebat:

Sall! Care telefon este mai bun : Htc One M8s sau Asus Zenfone 2 ze511ml? M-ar interesa sa fie bun in browsing, in jocuri si sa fie rapid! FUNDA

Răspuns Câştigător
| AliLina2 a răspuns:

Salut,ambele ruleaza rapid pe internet, au android 5.0, camere la fel(13/5),eu ti-as recomanda totusi Asus Zenfone 2, are protectie Corning Gorilla Glass iar la capitolul performanta, e putin mai bun ca M8S,si la antutu a scos cu 4-5 mii mai mult ..plus ca are si fast charging:60% in 40 de minute.

1 răspuns: