| Dragossm a întrebat:

Sall,ce ziceti de telefonul tianji i9300...este bun ca smartphone?

5 răspunsuri:
| GeorgeX1999 a răspuns:

In niciun caz! Este o copie proasta a lui S3 care te va tine maxim 1 an sau chiar mai putin.

| AlexDu a răspuns:

E bun, zic eu.
Seamana cu Samsung Galaxy S3(si cred ca e S3 laughing ).
Iti recomand sa ti-l iei big grin.

| robijam a răspuns:

E Chinezarie copiata dupa Galaxy S3, e ceva de genu "Adibas", "Naiche", cu toate ca are spec-uri destul de bune, 512 mb ram, procesor dual core, sunt 100% sigur ca e facut pe vapor din materiale de cea mai proasta calitate.

| Nevastuic a răspuns:

Eu cred ca da, adica are porocesor dual core... si versiunea de android este destul de nou si buna (4.1.1). Cred ca ruleaza binisor aplicatiile. Daca nu ma insel versiunea aceea de Android poate fi upgradata in Andorid Ice Cream Sandwich doar cred nu sunt sigur. in mare parte telefonul arata bine si este destul de accesibil.
Sa il stapanesti sanatos happy

| Wally26 a răspuns:

Chinezarie frate...copiat dupa alt telefon...ia-ti si tu un telefon cu brand renumit gen NOKIA, SAMNSUNG, etc