| greatLOL a întrebat:

Ce sa-mi iau de 700 lei? Un smartphone ceva? Si de care smartphone sa nu ziceti : Da, un smartphonewinking

11 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

M-as duce la curve, tu faci cum vrei.

| xxx8 a răspuns:

Pai dupa parerea mae ai putea sa iti iei un Sony Ericsson x 8 cu 600 de lei si iti mai raman bani si de o husa de silicon....sau daca nu poti sa iti iei un Samsung galaxi mini 2 cum doresti tu eu ti-am dat doua exemple

| greatLOL explică (pentru xxx8):

Trec de la Samsung Galaxy S 1 la X8 =]]] Hai nu zau laughing In fine, buna idee, mersi!

| xxx8 a răspuns (pentru greatLOL):

Ai spus cu pretul de 700 mie modelul asta mi-a venit in minte...

| alextotal a răspuns:

Salut. Poti sa iei un iphone 3gs 32 gb second hand. Eu mi-am luat unul acum 5 luni la pretul de 650 lei (am negociat de la 700 ron). L-am luat de pe okazii.ro Bafta

| greatLOL explică (pentru alextotal):

M-am gandit la Iphone3GS dar deja sunt vechi de pe la tot felul de oameni. As vrea ceva gen Allview p6 stony ca am facut multi bani de atunci laughing

| GoldVali a răspuns:

Daca ai deja un telefon misto ai putea sa-ti iei o caruta de chestii diferite: blugi, geaca, tricouri, un parfum, pantofi.
Eu asa as facehappy

| GoldVali a răspuns:

Indiferent ce alegi nu-ti lua de pe okazii sau mercador. Ia-ti ceva nou si in garantie.
Pe okazii poti sa iei si teapa.

| Troll99 a răspuns:

Mi-as lua un Galaxy Y nou la iqbox http://bit.ly/Vl0Fbe e 599 ron.

| DaLegend a răspuns:

Poti sa-ti iei un ps2/psp/Nintendo wii/smartphone... O sa spui ca sunt scumpe dar sa stii ca daca le cauti pe Tocmai.ro sau Mercador.ro sau Okazii poti sa le gasesti in judetul tau, localitatea ta si poti sa le testezi + pretul este mult redus.
Daca doresti sa-ti iei un smartphone iti recomand unul nou!

| greatLOL explică (pentru DaLegend):

Am Wii. Am ps3. Am Samsung Galaxy S 1. Sunt plictisit de toate laughing Si mi-e greu sa le vand.