| andrei2010 a întrebat:

Sall. Cum pot seta telefonul mobil in asa fel in cat sa-mi inregistreze automat toate convorbirile de pe acel telefon?

Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Nu cred ca aceste modele au aceasta aplicatie.I-mi pare rau.Respecte

2 răspunsuri:
| TedR22 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. Daca ai iPhone sau un telefon cu Android, exista aplicatii care pot sa inregistreze apeluri. Daca nu ai smartphone ma indoiesc ca se poate.

| andrei2010 explică (pentru TedR22):

Da stiu ca pe iPhone sau smartphone se poate.
Eu vreau pe unu din astea.
Nokia 6124c, Nokia c3 SAU Samsung c3050! rolling on the floor rolling on the floor.