| Dragos2001 a întrebat:

Sall! de craciun vrea sa-mi iau un telefon de la Samsung si m-a impresionat acesta:Samsung Dual SIM Galaxy S Duos S7562 White,alb.Ce parere aveti despre el? E util? merg pe el jocuri ca Temple Run, Subway si Double Jump.Se descarca din Android Market? Ar fi bine sa il iau? Dau funda+vot.

3 răspunsuri:
| Anonim200211 a răspuns:

E super util si eu am unul.Dar nu stiu ce fel de jocuri merg pune alt fel de intrebare si iti vor raspunde

| SoDifferent a răspuns:

Samsung S7562 Galaxy S Duos este un model inspirat din designul celebrului Galaxy S3.

Acest smartphone este mai mic si mult mai putin costisitor decat fratele sau mai mare, dar vine cu acelasi design modern, inspirat din natura.

Samsung S7562 Galaxy S Duos vine echipat cu un ecran TFT capacitiv de 4 inch cu rezolutie WVGA, procesor la 1 GHz din seria Snapdragon si o capacitate de 512 MB memorie RAM. Sistemul de operare instalat este Android 4.0.

Pe spatele acoperit cu un finisaj din plastic alb-lucios gasim difuzorul extern, alaturi de o camera foto de 5 MP si blitz LED pentru poze pe timp de noapte. Colecţia de fisiere MP3 si imagini este acomodata de 4 GB spatiu de stocare intern, ce poate fi extins prin adaugarea unui card microSD(capacitate maxima 32 GB).

Deasupra ecranului mai putem gasi şi o camera VGA, utila pentru sesiuni de apeluri video. Pe partea de conectivitate avem suport 3G HSDPA, WiFi N si Bluetooth 3.0.

Samsung Galaxy S Duos S7562 masoara 121.5 x 63.1 x 10.5 mm si incluzand acumulatorul Li-Ion de 1500 mAh ajunge sa cantareasca 120 grame. Mie mi se pare util. Sper ca te-am ajutathappy

| YoAlLeKcS a răspuns:

Singurul lucru care imi place este designu-l atat in bani aia de 11mil poti lu-a alte telefoane mult mai marfa, de ex:un LG l7 cu ecran mai mare care este LCD bloetooth 3.0 si adroid ICS. Sau Allview P5 care este un dual sim dual core de 1Ghz camera de 8MP, ecran IPS LCD care costa 10 mil. MAXIM si ieste mai bun si mai ieftin ca S duos. Este un produs romanesc foarte bun crede-ma are si un ecran generos de 4.3 la fel ca l7-le.Telefonu' ala pe care vrei sa-l iei nu-si merita bani deloc