| Bianca306 a întrebat:

Buna ce parere aveti de telefonul acesta http://www.emag.ro/......E1SLNBBBM/ pentru ca as vrea sa mi-l cumpar. Astept cat mai multe pareri.

7 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Da, pare un telefon destul de bun! happy

| defapteunuexist a răspuns:

Bianca scrie pe el laughing

| Bianca306 explică (pentru defapteunuexist):

Da dar nu ma prea pricep si sti tu ca ei isi fac reclama la produse si eu nu stiu ce sa zic despre el unii spun ca e bun altii ca rau pe net, nu stiu despre el nimic

| defapteunuexist a răspuns (pentru Bianca306):

Da dar totusi din specificatii reiese ca este un telefon destul de bun!

| Bianca306 explică (pentru defapteunuexist):

Mersi eu nu ma pricep la telefoane

| iDangerous a răspuns:

E un telefon destul de prost! Nu mă refer la configuraţiile acestuia ci la marcă în sine! Personal Samsungurile mi se par cele mai proaste telefoane. Orientează-te spre altă marcă şi apoi mai discutăm, asta dacă nu vrei să te plimbi cu el prin service sau să îi cumperi diferite piese de la o săptămână la alta.

| Bianca306 explică (pentru iDangerous):

Da asta e adevarat o fata avea s III si l-a dus la un service sa ii schimbe bateria si avea ceva probleme, nu stiu ma mai gandesc