| LLuulluu a întrebat:

am incercat sa imi instalez un soft nou pentru Nokia c3-00 (am instalat programu Nokia suite, am conectat cablu, am facut o rezerva). cand ii dau sa imi instaleze softul 8.70 imi zice :'CONEXIUNEA LA DISPOZITIV A FOST INTRERUPTA'.m-am asigurat ca totul e in regula, dar nu vrea.Am incercat de multe ori dar degeaba.Ma poate ajuta cineva? macar sa il instalez altfel daca asa nu se poate.

1 răspuns:
| MobitelServiceGSM a răspuns:

Fii atent ca bateria sa fie 100% incarcata si incearca din nou.