| Sp3ctro a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 i9300 si am spart display-ul, si nu vreau sa il iau de pe net ca costa cam mult adica 350 lei chiar daca e la mana a doua. Asa ca cine are un disply pentru S3 sa lase aici comentariu ca am urgent nevoie de un display.
Poveastea telefonului: Lam scapat jos pe scari si a venit cu fata de un colt la o scare si nu se mai vede nimic pe display.
Dau fundă cine are si bani desigur. happy

2 răspunsuri:
| DanyEL24 a răspuns:

Sincer iti recomand sa iei avel display.Eu am avut un S3 cu display-ul spart, am fost la un service si costa 650 lei.

| DanyEL24 a răspuns:

Si mi-am luat S5