| alisuc a întrebat:

ma joc subway surfers, ieri un coleg mi a zis ca are un program pe aces joc unde are chei infinite si multe altele eu am cautat dar am gasit ceva care saearga va rog ajutati-ma un link ceva. P.s mi a zis ca e hack programu.

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Buna nu este program si este jocul heckuit adica modificat si cu virus in el, singurul avantaj la acest joc heckuit este ca ai bani infiniti si chei infinite, ce rost mai are sa joci cu chei infinite se pierde tot farmecul jocului adica te joci pana te plictisesti cu acele chei infinite.

Daca vrei jocul poti sa scrii pe google subway surfes hack.apk si il bagi pe telefon cu cablul de date.