| DrTerrible a întrebat:

Mi-am cumparat recent Samsung galaxy s4. Am o problema..cand ma suna cineva..incepe sa sune..incet 3 4 secunde si dupa suna tare...cum il pot face sa sune direct tare? FUND

6 răspunsuri:
| mijlsach a răspuns:

Este setat pe modul "treptat". intri la setari la sunet apeluri si ai acolo

| JustMee96 a răspuns:

Nu cunosc setarile telefonului dar cred ca trebuie sa existe o functie numita ton de apel in crescendo.Dai dezactivare si ai sa vezi ca tonul o sa fie asa cum iti doresti "direct tare". Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu. Funda?

| darKKnightDăăăă a răspuns:

Lol. Du.te la setari sunet sau profil. O sa gasessti acolo sa alegi in ce mod sa sune. Funda

| DrTerrible explică:

Se vede ca nu ati avut in viata voastra S4... Vreau raspunsul unui cunoscator...nu tot felul de 'destepti'

| DrTerrible explică:

Acum am aflat.Trebuie rutat..astia care nu le aveti cu telefoanele nu mai vorbiti...ca daca era din setari gaseam si eu.winking

| FlorinAjutorulThau a răspuns (pentru DrTerrible):

Salut! Crezi ca poti sa-mi spui cu ce aplicatie ai reusit sa scoti setarea aceea? Telefonul este deja rootat, si am tot galaxy s4.