| Counteristu a întrebat:

Vreau sa-mi iau Iphone 5 la abonament de la cosmote si am vazut k trebuie cartel nano SIM.

Asa vrea daca sttiti la ce magazine pot gasi cartel nano SIM.

Si Sa-Mi Dati Un Link cu magazinul pe net!

Multumesc?! Dau FunDitZzA!

Răspuns Câştigător
| Husicel a răspuns:

ți-o dau ei acolo

1 răspuns:
| Counteristu explică (pentru Husicel):

Pai am cautat pe net si am vazut cartele nano SIM doar ORAGNGE/VODEFONE si eu vreau sa-l cumpar la abonament cosmote si din asta mi-a da ei acolo cand iau telefonul! DECI... si vreau cartele frog sau daca se poate sa imi ramana acelasi numar sau sa-mi taie ei cartela