| Danutzul2000 a întrebat:

vreau sa stiu daca pentru modelul Samsung gt-b3410(sistem operare java) poti sau daca exista un program cu care sa pot creea un nou meniu al telefonului... am vazut la un baiat tot cu Samsung ca avea 14 meniuri (pe ecran daca stitihappy pe techscreemhee heeMERSI ANTICIPANT VREAU SA STIU CUM DAU VOThappy AIKI PE TPU

1 răspuns:
| GeorgePiticul a răspuns:

Ce avea baiatul cu "techcreem" este un simplu launcher care se gaseste in market si care iti face telul sa mearga mai greu si omoara bateria