| mariusmeme a întrebat:

Vreau si eu un program de rootat Allview a4all care stiti sigur ca merge, dar va rog sa fie fara VIRUSI.
VA MULTUMESC MULT
FUNDAAAA

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Mai vrei sa il Root-ezi? Daca il si Root-ezi il faci praf de tot. Gandeste-te care 256mb Ram si procesor de 1gb. Daca mie, care am avut Galaxy S cu 512mb ram si procesor tot de 1ghz care era Cortex si de abia mi se mai misca. Daca il Root-ezi si ii mai pui si alt Rom, il faci praf, o sa ti se închidă imediat cum se incinge, si o sa ti se încinga imediat, după ce cauți doua-trei pagini de internet, deja nu mai poți sa il tii in mana