| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ziceti-mi si mie jocuri ca temple run,adica cum e temple run, subway surfears, etc. FUNDA PS:vreau doar jocuri care sunt ca temple run cu e subay surfears sau rail rush, dau funda la cele mai multe titluri P.S.2:Scuze de categorie

7 răspunsuri:
| digitall a răspuns:

Free running, cut the rope, weres my water, gta 3, doodle jump

Răspuns utilizator avertizat
| digitall a răspuns (pentru adrianboss2011):

Fre runing il am pe Samsung galaxy y il gasesti pe mobile games room si app acolo poti sa gasesti jocuri sau aplicati pe mobile games arena

Răspuns utilizator avertizat
| digitall a răspuns (pentru adrianboss2011):

Tu dupa ce site ai luat rail rush? si alea dupa android market?

Răspuns utilizator avertizat