| kosyi a întrebat:

Salu am si eu o problema cu un telefon Nokia am incercat sa il resoftez cu Nokia pc suit si s-a intrerut instalare noului softar si acum nu mai porneste poate sa imi spuna cineva vreun program ca sa il fac sa mearga va rog?

1 răspuns:
| yAdrian a răspuns:

Pai exista probalilitatea sa se fi ars in timpul resoftarii cel mai bine e sa te duci cu el la un service.

P.S.: daca are un soft ''sofisticat'' este foarte mare sansa sa se fi ars! Bafta!