| BezeaToxica a întrebat:

Acest site este bun pentru a downloada jocuri si aplicatii?
(http://gallery.mobile9.com/c/lenovo-a328-live-wallpapers _13899/1/ )
Ma enerveaza ca pe google play se instaleaza jocurile in memoria telefonului, orice a-si face.
Ma gandesc ca daca downloadez de aici direct pe cardul SD nu o sa am probleme, dar nu stiu daca site-ul are virusi.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest site este destul de bun, dar tot NU vei scăpa de problema instalării!
Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune.