| anonim_4396 a întrebat:

Am au Allview X3 Soul Stile si am o problema. La inceput mergea sa schimb imaginea de fundal dar acum nu mai merge. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Salut, trebuie sa intri in setari in MOD DEZVOLTATOR si acolo vei gasi tot ce iti trebuie happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru FaraNumePls):

Si cum intru?

| FaraNumePls a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu o ai in setari trebuie sa mergi in DESPRE TELEFON si apesi de cateva ori pe versiune Android

| Rommeo a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca nu pe versiunea de Android trebuie apasat ci pe Build number (numar versiune).