| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Am cumparat o noua cartela si cand am pornit telefonul mi-a aparut sa aleg dintre postpaid si prepaid ..eu am ales din greseala postpaid cum fac sa setez pe prepaid acum? Sper ca ati inteles!

5 răspunsuri:
| lavi14 a răspuns:

Eu nu stiu care e diferenata...scoate cartela si pune-o la loc ca trebuie sa iti apara iar

| lavi14 a răspuns:

Scoate cartela si pune-o la loc

| Danzell a răspuns (pentru lavi14):

Prepaid e plata inainte. cum e la cartele. ca sa poti sa vorbesti trebuie sa platesti inainte.
postpaid e plata dupa. cum e la abonamente. dupa ce vorbesti, platesti.

| Danzell a răspuns:

Scoate cartela si reseteaza telefonul din setari. dupa baga cartela. ar trebui sa mearga.

| 8mariastar a răspuns:

Scoate bateria si bag-o dint nou ori du-te la magizin d telefoane sa iti deblocheze telefonul.succes