| PalimaruAndrei a întrebat:

Am cumparat recent un Allview V1 Viper i si, din greseala, cand il tineam in buzunar am intrat in coltul unei mese si s-a spart geamul de la camera. Poze face in continuare bine, dar nu vizual nu imi place cum arata. A mai avut cineva problema asta? Daca da imi puteti spune cum ati rezolvat-o si cat ati platit pentru reparatie. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| gmbod1 a răspuns:

Salut
acum depinde cat de comun este geamul dar se ia pana in 30 de lei, aici in zona mea.da de schimbat se schimba.
bafta