| ChristianT a întrebat:

Am cumparat un galaxy s4 si spre surprindere mea unele jocuri merg in reluare.De exemplu real racing 3 are un lag suparator.Care este problema?

4 răspunsuri:
| alexmasky a răspuns:

Are o problema procesorul si eu am un s4 si imi merge perfect!
Am mai intalnit probleme ca a ta.

| ReusxD a răspuns:

Separe ca ai lag mare la jocuri.

| Seby90 a răspuns:

Am un telefon la pretul de 1/5 din cel al lui s4 si imi merge perfect RR3 laughing. Weird.

| xxx8 a răspuns:

Daca ai un card sd in el se poate sa fie din cauza ca acel card are viteza de citire prea mica si astfel poate provoca lagur destul de enervante uneori si daca nu ai un card micro sd in tell atunci dai un reset total si dupa nu garantez dar exista posibilitatea sa functioneze corect