| George_Dragos_1999 a întrebat:

Buna Ziua am Samsung Galaxy Fit si nu stiu ce jocuri sa instalez. puteti sa recomandati si mie jocuri cev de genu real racing si spuneti-mi de ce nu-mi merg aceste jocuri.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Am telefon ca al tau.Jocurile mai "mari" nu le poate duce procesorul si ramul.Singurul joc pe care l-am jucat si mi-a placut a fost nfs shift http://www.androidgamesroom.com/stand-alone-games/66987.htm il descarci in pc si apoi in telefon prin cablu de date.Trebuie sa ai si net pe telefon ca dupa instalare trebuie sa descarci niste date pentru joc(in jur de 100mb)

| George_Dragos_1999 explică (pentru hp8510p):

Dar alte jocuri nu pot sa gasesc ca pe asta l-am jucat

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Hill Climb Racing.
Cateva jocuri nu-ti merg deoarece ele sunt pentru alte telefoane.

| LinaCobarstean a răspuns:

Ai o aplicatie google play. de acolo poti lua jocuri cate vrei. o sa gasesti ce-ti merge tie pe tel