| Alexandru0412 a întrebat:

Am Huawei P30 Pro, luat din România, Vodafone în rate.
Când voi primi update la EMUI 11?
(in momentul de fata am 10.1.0)
Din câte știu a apărut acea versiune de emui pe acest telefon, de ce nu am primit și eu update-ul?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aici zice că NU primești nimic

https://www.gsmarena.com/huawei_p30_pro-9635.php

| siriusblack98 a răspuns:

Versiunea a apărut de apărut dar nu înseamnă că o să primești și tu.

| Alexandru0412 explică (pentru sierra1):

Https://www.huaweicentral.com/emui11-magicui4-eligible-devices/

Iar aici zice ca da, și nu numai pe site-ul ăsta.
Haide ca nici nu sunt confuz.

| raMLesS a răspuns:

In februarie o sa primim, am si eu telefonul.
Nu te lua dupa sierra, habar n-are, link-ul ala nu arata nimic despre viitorul update, doar specificatii si informatii actualizate din cand in cand despre interfata.

| sierra1 a răspuns (pentru Alexandru0412):

Dacă tot zici că nu ești confuz mă mir că n-ai citit ce zice

"global users will have to wait until"

adică restul lumii mai așteaptă până in decembrie (care?) sau până la ...paște (al cui oare?). Doar e in franceză și tu nefiind confuz, ințelegi și atunci mă intreb, de ce mai intreb?

| Alexandru0412 explică (pentru sierra1):

Am citit acel lucru, doar că sunt atât de multe păreri încât chiar sunt confuz, poate știați voi din surse mai sigure -_-