| CleoNd66 a întrebat:

Salut am o mică cu telefonul meu care se numește Lenovo. Știţi fiecare literă din alfabet cînd scrii stă în căsuța sa. Eu nu știu ce am făcut că sau strîns literele. Câte 3 litere întro căsuţă. Ca la telefoanele cu butoane, pliz ajutațimă, e foarte greu să scrii așa, dau funda primului răspuns care mă ajută, promit.

Răspuns Câştigător
| Tina88 a răspuns:

Ai modificat stilul tastaturii, intra la setarile tastaturii (android keyboard sau google keyboard) si vezi ca ai stil tastatura, qwerty, etc. Seteaza cel care iti place.