| Vidacu69 a întrebat:

Am o mica mare problema, aseara de pe la 12-1 noaptea nu mi-au mai mers datele mobile pe telefon, nu-mi mai apare nici h+ nici 4g nimic,si pana aseara nu aveam nici-o problema, mentionez ca mai am 40+gb de internet, dar mi-au expirat minutele acum cateva zile. Rezolvare?

3 răspunsuri:
| RaduXZ9 a răspuns:

Asta se intampla cand incerci sa faci live de la inviere, acum merg datele?

| Vidacu69 explică (pentru RaduXZ9):

Nu am făcut live la inviere, si nu răspunde in sictir. Nu merg datele.

| SasNetRomania a răspuns:

1) cartela si datele pe alt telefon merg?
2) verifica sa nu fi expirat si minutele si netul.
3) suna la ei.