| gabriel2k17 a întrebat:

Am o problema am primit un Samsung Galaxy s6 Demo live unit si nu pot baga sim-ul as putea cumpara o placa de baza si sa o schimb cu cea originala ar putea merge?

2 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Nu e nevoie sa schimbi placa de baza, du-te la cel mai apropiat centru GSM si cere sa iti taie sim-ul la dimensiunea potrivita incat sa intre acolo!

| darrio2007 a răspuns:

Modifica sim-ul la o unitate de la reteaua de care apartii. Poate trebuie nano sau micro sim. Schimbi placa de baza doar pentru atat? Penibil!