| death01note a întrebat:

Salut TPU! Spuneti-mi va rog cum se poate de instalat sau de pus functia GSM la Samsung Galaxy Note 2 N7100 Live Demo Unit.
funda!

1 răspuns:
| gfghdgfhnrg a răspuns:

rolling on the floor))))!
Intai ti-ar trebui o antena care e 500 lei
Ti-ar trebui o placa de baza de la un note 2 normal care e tot cam 500 lei
Esuezi totul ca iti trebuie IMEI si Baseband ca sa faci apeluri, astea fiind imposibile de pus
Le aduni pe toate si vezi ca ai aruncat 2000 ron pe fereastra pe toate astea, in loc sa iti iei tel normal pe banii astia.