| Ghiță_Ștefan_2001 a întrebat:

Am o problema cu un Sony Xperia Z1 Compact. Deci, daca dau drumul la muzica imi porneste difuzorul frontal (adica cel pentru apeluri), la fel face si cand ma uit pe Youtube. Ce pot sa ii fac pentru a il rezolva?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Despre ce difuzor frontal vorbesti? Am acelasi model de Sony si singurul difuzor care îl am este cel de jos.

| octav005 a răspuns:

Accesasi problema avea un prieten la HTC. muzica si videoclipurile dupa Youtube si telefon se auzeau in casca de sus, cea care o pui la ureche. si se aude foarte incet.
eu i-am dat un hard reset la telefon. si acum merge. se aude pe difuzorul principal.