| bebemare223 a întrebat:

Care e diferenta intre/dintre Sony Xperia Z1 C6903 si Sony XPERIA Z1 Compact D5503? Funda!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Z1 Compact este versiunea cu ecran mai mic al lui Z1, insa impart aceleasi specificatii.

| notefree a răspuns:

Z1 compact e varianta mai mica a lui z1 cu ecran de 4, 3inchi z1 are 5 inchi telefoanele au aceleasi dotari tehnice aceeasi camera singura diferenta este eceanul.depinte daca vrei un telefon mic iei z1 compact, daca vrei unu mare iei z1