| qInFernal a întrebat:

Salut am o problema la Iphone4s acum 2-3 ore am dat adaugat pe el o noua versiune de iOS adica 7.0.6! la care nu stiu ce sa fac! cand intru pe telefon... imi apare sa ma conectez la Itunes iar dupa ce ma conectez telefonul ramane pe imaginea de "Connect To ITunes" iar pe itunes imi apare o eroare : http://postimg.org/image/hkbtuer4j/

STIU imi spune... de SIM. dar imi apare ca am semnal nu inteleg VA ROG AJUTATI-ma

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Mox112 a răspuns:

Ai incercat sa faci din calculator sau direct din telefon?

| qInFernal explică (pentru TGeorge23):

Si nu pot sa fac prin alta metoda? poate un program deoarece nu m-as mai fi duce reparator si nu, nu am gavey la indemana deoarece acel om mi-a dat doar un cod iar codul nu mai stiu unde l-am pus!

Răspuns utilizator avertizat