| dydy1992 a întrebat:

Salut happy am Orange young...si LG optimus. De ce nu imi merge sa intru pe mess? adica ar trebui sa aiba facebook si mess gratuit, si imi zice ceva de conexiune..autentificare nereusita..de ce? 8-)
Funda!

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
1. Ai optiune Orange Young, dar iti da si internet acea optiune.
2. Aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/ intri ca sa-ti trimiti setarile automate pentru internet si wap, etc.
3. Daca ai internet si astea facute o sa-ti mearga.
Raspuns dat de Constantin @ www.meditatii-instalare-windows.com