| GiOvanny2731 a întrebat:

De ce nu imi merge facebook-ul si messengerul? Am conexiune la internet dar cand intru pe facebook sau pe mess imi zice ca nu am conexiune, am intrat si pe twitter si tot la fel face. Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inchide si deschide calculatorul poate isi revine

| GiOvanny2731 explică (pentru mona):

Am incercat dar nu merge....Am scos si cablul de la internet dar din pacate tot nu a mers...

| GiOvanny2731 explică (pentru mona):

Nu merge.

| mona a răspuns (pentru GiOvanny2731):

Incearca sa deconectezi internetul apoi conecteaza-l iar

| IsabelaIssa a răspuns:

Ai conexiune prea slaba. Mie imi merg toate, deci vreo problema de la site nu e. Suna la cei cu internetul si spune-le problema.