| νєησм a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare.
Deci,am un Samsung Galaxay Wonder si doresc sa am net pe el prin megabiti (asa cum are si o colega la scoala) si nu stiu cum sa bag megabiti pe el, si am inteles si ca trebuie setat pentru a putea naviga...etc.
Dati-mi si mie niste explicatii si spuneti-mi ce as putea sa fac sa am net pe telefon (plec la tara si de aia).
Va multumesc, pentru cine ma ajuta cel mai mult funda instant!

2 răspunsuri:
| MrLobaLoba a răspuns:

Nimeni nu da net Mokka, trebuie sa platesti, spune reteaua in care esti, poate te ajutam

| νєησм explică:

Sunt in cosmote, si da stiu ca nu ii gratis, platesc iti dai seama...dar nu stiu cum / unde.