| Skyscarper001 a întrebat:

Trebuie sa plec intr-o alta tara, Belgia, dar o plac foarte mult pe o colega de scoala de aici, din Romania, care la randul ei il place pe un baiat. Ce credeti, ar trebui sa-i spun ca-mi place de ea sau nu? Daca da, cum sa o spun?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tot pleci in alta tara nu cred ca mai are rost sa-i spui nimic

| zurick a răspuns:

Salut! Cred ca ar trebui sa-i spui ca o placi ca sa nu stai acolo sa te gandesti de ce nu i-ai zis asa macar esti mai impacat cu tine insuti. Spune-i ca-ti pare rau ca pleci pentru ca n-ai apucat sa-i spui pana acum ca ai sentimente pentru ea.Pa,pa.

| Badgirl117 a răspuns:

Imi pare rau chiar nu stiu sa te ajut! Dar nu cred ca ar trebui sa o spui stiind ca ei ii place de un baiat! Nu cred ca ar trebui si chiar daca nu iar fi placut baietii tot n-ar trebui sa-i spui pentru ca ai sa pleci in Belgi deci bestea pe care o sa eu dai o sa o intristeze pentru ca tu pleci si ea iti va duce dorul! Nu cred ca e cea mai buna idee! Imi pare rau! Nu stiu ce sfat sa iti mai dau!