| Gabi1 a întrebat:

Am si eu o rugaminte: puteti sa-mi lasati va rog un site de unde pot downloada Adobe flash player pentru android (Samsung galaxy y e telefonul meu)? Dar nu site de google play ca nu ma lasa. Pleseeee

Răspuns Câştigător
| iepurele47 a răspuns:

Atunci intra pe mobile9 selecteaza telefonul si cauta aplicatia.

2 răspunsuri:
| Gabi1 explică:

Problema e ca teoretic e compatibil cu telefonul, dar cica nu mai ai voie sa-l iei de pe market sau play. Merge pe galaxy mni care e cu android mai vechi, si cu procesor mai slab deci teoretic ar trebui sa mearga.

| iepurele47 a răspuns (pentru Gabi1):

Atunci intra pe mobile9 selecteaza telefonul si cauta aplicatia.

| iepurele47 a răspuns:

In Google Play iti apare ca nu este compatibil cu telefonul dvs ...Asa ca nu prea ai ce face.