| AlexSnd a întrebat:

Salut,am si eu un Nokia c1 i mi s-a stricat mufa de incarcare.si nu vreau sa-i fac mufa.am cablu de date, si cand il bag la pc nu incarca deloc! trebuie facute niste setari sa incarce?

2 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Nu, cumpara-ti un incarcator universal pentru acumulatori de mobil

| AlexSnd explică:

Salut,deci nu vreau sa cumpar d-alauniversal ca sa sta emreu sa scot bateria..eu vreau sa aflu ce setari trebuie facute sami incarce bateria prin cablu usb conectat la pc