| Panciu_7489 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un telefon Nokia N97 Black.Nu se mai incarca deloc, bag incarcatoru il priza apoi bag mufa de la el in telefon si nu se incarca. Am si cablu de date de la el si cu ala mergea inainte dar acum nici cu ala, si nu am cum sa probez pe alt telefon incarcatoru ca nu am alt telefon cu aceeasi mufa. Daca puteti sa imi spuneti ce sa fac cu el ar fi minunat in afara sa ii cumpar baterie noua ca o sa ii cumpar probabil.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi ar fi 2 variante;
Ori îi dus încărcătorul, ori s-a dus circuitul de încărcare de la telefon, ceea ce îi şi probabil că ziceai că nici de la USB nu se mai încarcă. Problema sasta se poate remedia numai la un service autorizat.Succese

2 răspunsuri:
| Tiffany89 a răspuns:

Poate ii stricat incarcatorul.Si mie mi sa mai intamplat. Misca putin cablu sau cumparati un incarcator nou.Costa in jur de 30-40 de leihappy

Funda?big grin

| Marian0aky a răspuns:

Salut si eu tot aceeasi problema o am cu un n97 de 32 gb ...Am fost cu el intr-un service autorizat si mi-au spus cei de acolo ca asta este problema la majoritatea n97 ..mai pe scurt se duce mufa de incarcare foarte repede big grin.