| alodis a întrebat:

Salut, am un allbiew v1 viper 4 gb, nu merge camera din spate si blitul, i-am facut update de soft dar tot au mai ramas prostii, imi apare imaginea de la s4 cand il pornesc... In fine, dar scrie ca are android 4.2.1 si nu inteleg de ce unele jocuri nu sunt compatibile cum ar fii asphalt 8. Ce pot sa ii fac?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Deoarece telefonul este o chinezarie. V1 viper original are 8-16gb memorie interna, si nu apare imagine de s4 cand le pornesti. De aceea nu-ti merg multe aplicatii pe el.

| alodis explică:

Are si 4gb dar alte solutii?

| alodis explică:

El a avut prostiile astea bagate de la altcineva ca sa semene cu s4, imi arata telefonul ca s4 cand intram in setari/meniu/contacte