| sskrillex96 a întrebat:

Am un HTC desire 310 nou si nu ma tine bateria aproape nici o zi. Pe voi cei care mai aveti cat va tine? Si daca aveti telefonul mai de multa vreme si stiti de ce e capabil spunetimi cam ce va nemultumeste ca sa stiu la ce sa ma astept si eu. Ms

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

De cat timp ai HTC-ul? Daca e nou, nu prea e normal sa te tina doar o zi, ar trebui sa tina 2-3 zile. Daca e mai vechi, cumpara-i o baterie noua. Insa conteaza si cat de mult stai pe Internet si cat de mult vorbesti pe zi. Daca petreci 3-4 ore pe zi pe Internet...normal ca nu tine. laughing)
Asa e cu toate smartphone-urile, nu te astepta sa tina foarte mult incarcate cand navighezi pe Internet.

| Criminal2 a răspuns:

La mine tine doua zile.Dar cine stie ce faci tu in telefonul ala al tau..sint niste jocuri care necesita multa baterie.Da luminozitatea la minim, si daca asculti muzica el se descarca mai greu. Daca in unele momente de exemplu cand esti la lectie dezactiveaza-ti internetul si bluetooth-ul.Intrebari?