| SmArTy90 a întrebat:

Am un Huawei U8500, cand descarc programe de pe internet si le salvez pe card nu pe telefon,nu merge sa le deschid. Imi zice "deschidere esuata", si iconita programului respectiv e cu semnul intrebarii "?". De ce nu merge, ce pot face?

3 răspunsuri:
| AlexDynamo1996 a răspuns:

Pai depinde si de formatul fisierului daca e arhivat in format zip/rar/xap...nu merge sa le deschizi incearca sa descarci fisiere apk
sau daca tii neaparat sa deschizi visierul acela instaleaza-ti AndroZIP de pe market

| SmArTy90 explică:

Am instalat androzip dar nu merge. Imi zice "a aparut o problema la analiza fisierului". Pentru ca ii dau sa verifice si apoi sa instaleze. Ce ii fac?

| SmArTy90 explică (pentru AlexDynamo1996):

Imi spune si mie cineva cum fac sa mearga fisierele descarcate pe cardul sd? Ce program trebuie sa descarc ca sa mearga?