| Ryder03 a întrebat:

Am un Iphone 4 S cu ios 8.4 si vreau sa bag jailbreak cu Itunes. Am TaiGJBreak_EN_2430, se instaleaza pana la 20% si dupa numai creste si se da mereu restart...o tine continuu numai in restart! Ce sa ii fac? (am oprit find my phone, am dat pe mod avion si am incercat si fara mod avion, tot nu mergea)

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Jailbreak cu itunes? e clar ca esti pe dinafara....lasa-te de jailbreak si lasa telefonul stock pana nu ii faci un hard brick la chip-ul de baseband