| OnlyGirl50 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma! Am Iphone 3G si dintr-o prostie cu jailbreak-ul ala nu stiu cum am reusit si am inchis Iphone-ul dupa care am vazut ca nu merge treaba cu jailbreak-ul am spus,, hai s-o las balta" si cand am vrut sa deshid tel ca era inchis nu se mai deschidea si nii acum nu se deschide si cateodata mai arat ca trebuie sa bag cablul USB in Itunes ca sa restabilesc, sa reconstitui Iphone sau softwerul sau nu stiu ce. Si cand dau Restart sau Resoft sau ce o fi ala in Itunes la un moment dat da eroare. Si pana acum de cate ori am incercat mi-a dat vreo 10 erori. Si uitati am cautat pe youtube ce trebuie sa fac... Exact asa ca in filmuletul acesta imi arata si mie Iphone-ul dar eu nu stiu ce sa ii fac si dupa filmuletul asta nu stiu sa rezolv nimic ca am Windows Xp Professional si am mai cautat dar sunt in engleza si chiar nu reusesc sa rezolv nimic. Acum stau cu Iphone-ul inchis de 7 - 8 ore si cred ca am si multe apeluri pierdute VA ROG EXPLICATI-MI CE TREBUIE SA FAC CA SA-L DESCHID CA NU FUNCTIONEAZAA cryingcryingcryingcrying(crying(

8 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Trebuie sa te duci la cel de la care ai luat iphone-ul

| MarianPaun a răspuns:

Buna! nu prea am inteles nimic din ce ai zis tu. dar si eu am avut 3gs. si odata mi s-a stins, si nu se mai aprindea, si ma duc cu el la un prieten si a inceput sa rada. si la deschis in 40 de secunde. tine apasat pe butonul de sus on/of, si pe cel din misloc, ama2 odata... la mine a functionat. incerca si tu. Bafta!

| 1123152525 a răspuns (pentru MarianPaun):

Mie misa intamplat la fel si chiar a mers ce ai zis!

| MarianPaun a răspuns (pentru 1123152525):

Ma bucur ca te-am ajutat.

Funda!?

| 1123152525 a răspuns (pentru MarianPaun):

Sti cate pagini ai voie sa iti pui pe iphone eu am 11 si nu ma lasa 12 - a dc?

| MarianPaun a răspuns (pentru 1123152525):

Ce fel de pagini?

| 1123152525 a răspuns (pentru MarianPaun):

Cu aplicatii

| MarianPaun a răspuns (pentru 1123152525):

Pei creaza foldare nu le mai tine asa.