| wupchannel a întrebat:

Salut..Am un Nokia Asha 302 si as vrea jocuri cu fotbal pentru el..sa mearga pe el..De preferat jocurile sa fie cu lovituri libere sau penalty

2 răspunsuri:
| bogdan1413 a răspuns:

Daca ai internet pe telefon intra pe www.waptrick.com (pe telefon) si acolo gasesti jocuri, poze, videoclipuri, de toate

| wupchannel explică:

Din pacate nu am internet. Vreau sa le descarc pe computer apoi sa le bag pe card.:d...Dau funda la cel care posteaza cele mai bune jocuri...:d