| MdZu_Mãdãlin_1997 a întrebat:

am un Samsung galaxy core prime cu andorid 4.4 kitkat si de ceva vreme am facut upgrade la software cu android 5.0 lollipop. As vrea sa aduc telefonul la starea initiala din fabica cu android de 4.4 kitkat ma poate ajuta cineva? ...va rog!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Odata updatat la 5.0, nu mai poti face in nici un fel downgrade la 4.4

Singura metoda este sa instalezi tu manual, dar desigur vei pierde si garantia terminalului, pot aparea probleme, ceea ce nu-ti recomand.

Bafta!