| LupulSinguratic a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y, merge foarte bine dar de cateva zile imi spune "numai apeluri de urgenta" si daca vreau sa sun imi spune "neinregistrat in retea" ma tot chinui si nu am gasit nimic pe net, am tot facut scanari de retea dar nimic. Va rog daca stie cineva sa ma ajute. Dau funda multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Vezi poate ti-a picat cartela sim.

5 răspunsuri:
| gumitademestecat a răspuns:

Probabil ca l-ai scapat si ti s-a spart chestia aia care recunoaste simu mai bine du-te la un vigofone si reparal cu 100 lei'

| Nicole8 a răspuns:

Noi nu avem cu ce sa te ajutam cea mai buna solutie ar fi sa te duci la cineva care se pricepe sper ca te-am ajutat

| DeylerCR a răspuns:

Vezi ca poate simul nu e bine introdus

| vlady434 a răspuns:

Ar trebui decodat.Si apoi sa incerci cu alta cartela sa vezi daca merge.Si o intrebare simpla: Ti-a cazut pe jos telefonul?

| LupulSinguratic explică:

Multumesc pentru raspunsuri a fost sim-ul de vina nu telefonul (am grija de el). Multumesc pentru tot.