| spartacusconan20 a întrebat:

Am un Samsung gt-b5330 galaxy chat si dupa cum stiti are android 4.0.4 si merge cam greoi chiar daca este softul de fabrica, am facut update doar la unele aplicatii (facebook, harti) nu cred ca asta ar fi afectat. In fine, m-am interesat si dacail trec pe android 4.1.2 mi s-a spus ca o sa mearga mai greu ( am zis fix de android 4.1.2 pt ca pe un site de specialitate zice ca se poate updata la asta. Acum intrebarea mea este daca ii pun un android mai vechi de exemplu 2.3.6 o sa mearga mai repede?

Răspuns Câştigător
| 3v3nt a răspuns:

Eu am acelasi telefon ca tine si il am cu android 4.1.2 si merge perfect mai dai si tu odata la 2-3 lunii cate un factory reset

1 răspuns:
| 3v3nt a răspuns:

Am acelasi telefon si iti pot spune ca si cu andreoid 4.1.2 merge perfect la mine. Eu ii dau factory reset odata la 2-3 lunii ca sa nu se incarce prea rau